O MNĚ

Češka Jordánka blogerka stylistka creative designérka dekor fotografka dítě 80. let  zbožňovatelka květin milovnice farmářských trhů věčná optimistka příležitostná cestovatelka vášnivá tanečnice fanynka jógy nadšená hédonička kavárenská povalečka sběratelka inspirace odivovatelka světa a města pražského        

Tvorbu blogu jsem poprvé začala zkoumat ve svých 17-ti letech, kdy jsem se věnovala psaní poezie, kreslení a všelijakému filozofování o životě (všechny tyto pokusy mám uloženy někde na dně skříně...co kdyby)! Po několikaleté pauze vznikl v lednu 2011 blog Maison de Plaisance s podtitulkem Bring love into your home, který byl v roce 2015 přejmenován na Sandy´s Sundays.

Netušíc, jakým směrem se bude vše ubírat, jsem s oddanou vášní plnila stránky blogu fotkami a příběhy z mého skromného domova. Během prvního roku se návštěvnost vyšplhala na 15 000 čtenářů měsíčně a přišla mi má první nabídka na práci pro obchod s bytovými dekoracemi a květinami.

To byl pro mě velký životní impulz. Opustila jsem pozici v kanceláři a kolem mě se začal točit úplně jiný svět. Můj vysněný svět! Netrvalo dlouho a práce z oboru interiérového designu se sama začala rojit. Psaní online magazínu o bydlení s partou blogerek, kreativní hodiny nad nákresy pana architekta, další překrásné květinářství i spousta nových obohacujících zážitků.

Kdybyste náhodou někde v kavárně zahlédly vysokou černovlásku balancujíc s foťákem nad právě přineseným pokrmem či kávou , tak jsem to pravděpodbně já. Věřím, že naše setkání jsou předurčena, a tak se těším, že se prostřednictvím blogu lépe poznáme - ať už zde, virtuálně, nebo třeba někdy někde osobně na veletrhu, food festivalu, či v obchodě s bytovými dekoracemi. Doufám, že vám můj blog bude příjemným společníkem pro chvíle pohody a odpočinku a že se se mnou rádi podíváte ke mně domů, na výlety, do restaurací i po nákupech. Vítejte!