Jeanne d'Arc Living- Kuchyně a obývák

neděle 21. srpna 2011

Vám, které milujete stejný styl bydlení jako já, jistě nemusím příliš dlouze představovat zahraniční časopis Jeanne d'Arc Living. Naleznete v něm nesmírně nádhernou inspiraci interiérů ve stylu francouzkého venkova, vintage i shabby chic. Vyznačuje se velmi střídmým kombinováním barev- nejčastěji je to základ bílé s béžovou, starorůžovou, šedou a bleděmodrou. Nejpříznačnějšími materiály jsou přírodní látky, čiré sklo a stříbrný kov s patinou. Typickými dekoracemi jsou různé lahvičky, staré fotografie, nápisy na stěnách i látkách, krejčovské panny, krajky a samozejmě čistě bílé svíčky, či drátěné košíky. Jeanne d'Arc Living oslavuje čerstvé květiny, dřevo, plech, plátno a bavlnu. Tento velmi naturální styl vyzdvihuje jednoduchost a krásu starých opotřebených věcí, které mnohdy stačí pouze správně nakombinovat, či natřít a dodáme jim zcela novou podstatu.

Cena časopisu se pohybu kolem 300 Kč a můžete jej sehnat např. zde.10 komentářů:

 1. Krása-miluji přírodní materiál!Michaela

  OdpovědětVymazat
 2. SANDRUŠKO, KRÁSNÉ FOTEČKY.
  TENTO STYL MÁM MOC RÁDA.
  JE TO NÁDHERA VELKÁ.
  PŘEJI TI HEZKÝ, CELÝ DEN.
  BOHDA

  OdpovědětVymazat
 3. Pohádka, jak v dětském snu na pázdninách u babičky v Province!

  OdpovědětVymazat
 4. Nádhera! Tolik pěkných věcí, co bych si pořídila! Mám o čem snít.. ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádhera, přesně podle mého gusta.
  Krásné dny
  Iva

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Sandro, zaskočila jsem, abych Ti popřála všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky k Tvému dnešnímu svátku. I když...slavíš ho vlastně podle našeho kalendáře?
  To je jedno, rozhodně měj krásný den
  Jana

  OdpovědětVymazat
 7. Milá Janičko, moc ti děkuji za přání, to jsi mne mile překvapila :-) Svátek slavím český. Arabové jmenné svátky neslaví vůbec a moje rodina z české strany si na svátky potrpí, takže jsem odmalička svátek slavila moc ráda :-) Přeji krásný den!

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Sandři, krásné obrázky krásného bydlení:-). Dodatečně taky přeju vše nej...k svátku, doufám, že sis ho pěkně užila a oslavila:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Sandři, děkuju za procházku nevyčerpatelným zdrojem inspirace.
  Jaromila

  OdpovědětVymazat
 10. Tam tak bydlet ♥
  PS: Navštiv prosím můj blog - začínám. Díky

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! ♥