To nejkrásnější čtivo od Jeanne d´Arc Living...

sobota 14. září 2013

Nejočekávanější kniha roku 2013 z edice Jeanne d´Arc Living již pyšně sídlí v mé knihovně! :-) French Finesse with a Nordic Twist je nádherným rozšířením publikací o French- Nordic stylu s konkrétním zaměřením na detaily, které dodají interiéru kýženou vytříbenost a formu. Knihu můžete zakoupit v kamnené prodejně, či na eshopu Flowers & Living.

V dnešním článku rovnou přidávám, již tradičně, náhled do zářijového vydání časopisu JdA. Snad se Vám budou inspirativní fotografie z magazínu líbit a užijete si je v klidu při nějaké příjmené chvilce jako já...Krásný víkend! ;-)Lipový čaj z ručně sbíraných květů...Můj kandidát na nejoblíbenější teplý nápoj letošního podzimu! :-)

Svíčku Durance jsem si přivezla z Finska pro její neopakovatelnou vůni mandlového květu...Také jste vždy zvědavé, jak kniha vypadá pod obalem? :-)
Číslo 09/2013 je jedním z nejinspirativnějších za tento rok! Posuďte samy...:-)


7 komentářů:

 1. Sandri,to je taková nádhera ...knížku bych měla mít v brzké době taky doma,díky výhře v GA u Kačenky,tak se na ni moc těším...a nový magazín JDL vypadá taky dost dobře :) ...přeji ti krásný sobotní večer a pohodovou neděli papa K.♥

  OdpovědětVymazat
 2. Tyle ciekawych inspiracji, w książce..lipowa herbatka, pycha! pa!

  OdpovědětVymazat
 3. Krása, Sandři. Děkuji za ukázku z knihy, je to nádhera, jen kdyby nebyla tak drahá... ale snad třeba na Vánoce si udělám radost :-) A jak ráda bych si přičichla k té svíčce, hmmmm. Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
 4. Krása, Sandři. Děkuji za ukázku z knihy, je to nádhera, jen kdyby nebyla tak drahá... ale snad třeba na Vánoce si udělám radost :-) A jak ráda bych si přičichla k té svíčce, hmmmm. Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherná kniha i časopis .... celé dny bych nedělala nic jiného než že bych si jimi listovala ..... Marki

  OdpovědětVymazat
 6. Ach Sandri,
  ta pohoda u tebe pri uzasnem cajicku a dokonalem cteni je takova opravdova,skutecna.A hlavne...krasna.
  Zadne jen naoko,ale proste pohodova podzimni realita.Nevim,zda knize odolam,ale momentalne mam nekolik prirustku shabby a French,tak uvidime.
  Katka

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Sandri, nádherne upokojujúci článoček a fotečky... Normálne cítim vôňu tvojho čajíku... A časopisy sú aj naše hobby. :-)
  Krásny oddych, krásny blog. :-)

  Katka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! ♥